torebki
Torebeczka Girabrilla błękitna
- Nr katalogowy:
19054
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Na ramię
- Full specification
Status: Out of stock
59.90 zł / szt
73.68 zł gross
TOREBECZKA GIRABRILLA PUFF
- Połączenie puff z cekinami
- Regulowany pasek
- Ładne wykończenie
- Torebka w otwartym kartoniku
Technical Specifications
| Brand | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19054 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Na ramię |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 14 x 8,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 200 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |