torby/etui/plecaki
Torba ThinkPad 3-In-1 Case 4X40H57287
- Pasuje do:
Lenovo Desktops
Lenovo / IdeaCentre B Series AIO
Lenovo B40-30
Lenovo Notebooks
Lenovo B Series
B41-30
B51-30
Lenovo E Series
E31-70
ThinkPad
11e Series
11e 1st Gen (AMD - Wymiary:
85 x 380 x 295 mm
- Waga: 460
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
98,85 zł / szt
121,59 zł brutto
ThinkPad 3-w-1 Case oferuje lekką ochronę w unikalnej konstrukcji. Prudkukt ten można łatwo przekształcić z Topload do torby na ramię lub plecak.
http://accsmartfind.lenovo.com/products/4X40H57287
Kluczowe szczegóły
- Trwała, ochronna obudowa
- Przekształca się z toploadera w plecak lub torbę na ramię
- Łatwo dostępne przednie kieszenie
- Wyściełane uchwyty dla wygody
- Obsługuje laptop do 14,1
- Lekki, smukły profil
- Zawiera identyfikację marki ThinkPad
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 300 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Pasuje do | Lenovo Desktops |
| Wymiary | 85 x 380 x 295 mm |
| Waga | 460 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 3 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |