mobilne
Aparat do robienia zdjęć Spiderman
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-104024
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
339,90 zł / szt
418,08 zł brutto
Aparat do robienia zdjęć Spiderman
Natychmiastowy aparat do tworzenia i drukowania zdjęć z zabawnymi efektami. Jego obsługa jest nieskomplikowana, a wszystkie funkcje zostały jasno objaśnione w dołączonej do zestawu instrukcji. Dzięki podwójnemu aparatowi młodzi fotografowie mogą nawet robić selfie. Fantastyczne ramki pozwolą dziecku stworzyć wyjątkową kolekcję wszystkich swoich zdjęć!
| Waga | 776 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 250 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-104024 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Marka | Spiderman |
| Rodzaj | Aparat |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25 x 5,6 x 16,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |