koncentratory USB
HUB USB Type-C power delivery HDMI USB A
- Liczba portów: 3
- Rodzaj: Pasywny
- Ładowanie urządzeń: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
53,84 zł / szt
66,22 zł brutto
HUB IUH3CFT1
HUB podłączany przez port USB typu C z interfejsem USB 3.1 gen 2, wyposażony w złącza HDMI, USB 3.0 typu A oraz nowe złącze USB typu C z funkcją Power Delivery. Port ten umożliwia zasilanie notebooków zgodnych z tą specyfikacją. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne podłączenie zewnętrznego wyświetlacza, urządzenia USB oraz zasilania do notebooków wyposażonych jedynie w port USB typu C. Działa z komputerami MacBook, MacBook Pro, Chromebook Pixel, Dell, HP i innych zgodnych z wymaganiami.
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 70 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | iBOX |
|---|---|
| Liczba portów | 3 |
| Rodzaj | Pasywny |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Wymiagnia systemowe:
|
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |