torby/etui/plecaki
Torba SOLID LEATHER 15,6 cala Szara
- Wymiary:
4.00 x 31.00 x 41.00 cm
- Waga: 370
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
62,37 zł / szt
76,72 zł brutto
Stylowa i niezawodna torba na laptopa o przekątnej 15,6". Wykonana z wysokiej jakości ekoskóry (sztuczny nubuk), wewnątrz miękka wyściółka. Dodatkowa kieszeń zewnętrzna zapinana na zamek pomoże w wygodnym umieszczeniu wszystkich niezbędnych akcesoriów. Możliwość przymocowania do rączki laptopa wózek-walizkę.
| Waga | 368 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 300 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Wymiary | 4.00 x 31.00 x 41.00 cm |
| Waga | 370 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 3 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliuretan |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |