Bączek multicolor - 19 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
52225
- Pełna specyfikacja
Wielokolorowy bączek - 19 cm
Zabawka podczas kręcenia wydobywa z siebie dźwięki o różnych tonach w zależności od szybkości kręcenia. Zawiera podstawkę. Odpowiedni dla najmłodszych od 18 miesiąca życia. Zapakowany w składane pudełko z informacjami o produkcie.
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 160 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 52225 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 19 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |