torby/etui/plecaki
Torba SOLID LEATHER 15,6 cala Szara
- Wymiary:
4.00 x 31.00 x 41.00 cm
- Waga: 370
- Rodzaj: Torba
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
62.37 zł / szt
76.72 zł gross
Stylowa i niezawodna torba na laptopa o przekątnej 15,6". Wykonana z wysokiej jakości ekoskóry (sztuczny nubuk), wewnątrz miękka wyściółka. Dodatkowa kieszeń zewnętrzna zapinana na zamek pomoże w wygodnym umieszczeniu wszystkich niezbędnych akcesoriów. Możliwość przymocowania do rączki laptopa wózek-walizkę.
| Weight | 368 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 300 x 400 cm |
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Wymiary | 4.00 x 31.00 x 41.00 cm |
| Waga | 370 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 3 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliuretan |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |