torby/etui/plecaki
Torba na notebooka Value Toploading 14-16 cali z myszką
- Wymiary:
390 x 50 x 280 mm
- Waga: 490
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu: 14-16 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 385 x 35 x 265 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
68,96 zł / szt
84,82 zł brutto
Torba na notebooka Value Toploading 14-16 cali z myszką
Często podróżujący pokochają ten zestaw - torbę na notebooka i myszkę. Praktyczny Value Toploading Kit bezpiecznie przechowa Twojego notebooka i akcesoria, zapewniając wygodny dostęp od góry. Stylowa, subtelna mysz optyczna (800 dpi, 3 przyciski) zapewni płynną nawigację w każdym środowisku biznesowym.
Kable, długopisy i telefony komórkowe zmieszczą się w przestronnej przedniej kieszeni. Wygodny uchwyt, odpinany pasek na ramię oraz pas do przyczepienia torby do walizki sprawiają, że torba doskonale nadaje się w podróży służbowej. Mysz działa natychmiast po podłączeniu (Plug & Play). Dodatkowa funkcja: rolka przewijania myszki świeci na niebiesko.
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 50 x 280 mm |
| Waga | 490 |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 670 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 420 x 310 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |