serwery tower
Serwer ST50 V3 6353P 2x960GB 7DF31002EA
- Model:
ThinkSystem ST50 V3
- Liczba wolnych gniazd pamięci: 3
- Obsługa hot-plug wentylatorów: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
10 486,53 zł / szt
12 898,43 zł brutto
Lenovo ThinkSystem ST50 V3 to ekonomiczny serwer wieżowy z jednym gniazdem procesora, który może być również zamontowany w szafie rackowej jako serwer typu rack. Jest idealny dla małych i średnich firm, zdalnych biur, oddziałów, sektora bankowego oraz publicznego. Serwer obsługuje nowe procesory Intel Xeon serii 6300.
| Waga | 8400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 550 x 280 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkSystem ST50 V3 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Częstotliwość pamięci | 4400 MHz |
| Model procesora | 6353P |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Waga | 11.96 |
| Taktowanie procesora | 2.7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Xeon 6353P 8C 65W 2.7GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 |
| Maks. wielkość pamięci | 128 |
| Chipset | Intel Rocket Lake PCH-S, C266 |
| Seria procesora | Intel Xeon (Octo Core) |
| Moc zasilacza | 500 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 3 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 1920 |
| Pozostałe informacje o kontrolerze | OB SATA / AHCI |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Wysokość | 370 |
| Szerokość | 170 |
| Głębokość | 315 |
| Gniazda we/wy | 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Obudowa | Tower |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Kontroler dysków | Software |
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |