Router EC220-G5 AC1200 1WAN 3LAN
- Model:
AC1200
- Standardy: 802.11g
- Bezpieczeństwo:
- Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: 64/128-bitowe szyfrowanie WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
- Zapora sieciowa: chrona przed atakami DoS, zapora sieciowa SPI, filtrowanie adresów IP, wiązanie adresów IP i MAC
- Pełna specyfikacja
Dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC1200
- EC220-G5
- 5. generacja Wi-Fi: 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz + 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.
- Łatwe zarządzanie zdalne: Protokół TR-069 pozwala operatorom konfigurować urządzenia użytkowników końcowych i zarządzać nimi w pełni zdalnie.
- IPv6: Zgodność z protokołem internetowym w wersji 6.
- IPTV: Obsługa IGMP Proxy/Snooping, Bridge i Tag VLAN dla optymalnego działania usługi IPTV.
- Gigabitowe porty: Możliwość korzystania z portu WAN 1000 Mb/s i czterech portów LAN 1000 Mb/s przekłada się na duże prędkości transmisji.
Dwa pasma Wi-Fi oznaczają szybkie i stabilne połączenia
Router EC220-G5 zapewnia dostęp do wydajnej i stabilnej sieci WiFi o łącznej prędkości 1,2 Gb/s. Dzięki temu urządzenie idealnie sprawdza się podczas transmisji strumieniowej w jakości HD, grania w gry online oraz pobierania dużych plików.
Wydajne anteny dla kompleksowego zasięgu
Cztery zewnętrzne anteny pozwalają routerowi na stworzenie stabilnej sieci bezprzewodowej o dużym zasięgu, obejmującym całą powierzchnię Twojego domu.
Intuicyjna kontrola rodzicielska
Korzystając z funkcji kontroli rodzicielskiej dokładnie skontrolujesz treści, które Twoje dzieci lub pracownicy przeglądają w sieci. Skonfigurowanie czarnej listy trwa tylko chwilę, a ustawienie limitów dostępu do Internetu jest bardzo proste.
Obsługa Multi-SSID
Funkcja Multi-SSID pomaga usługodawcom utworzyć oddzielne sieci WLAN, wykorzystywane do różnych usług: IPTV, Internetu i wielu innych.
Łatwa konfiguracja i bezproblemowe zarządzanie poprzez aplikację Tether
Konfiguracja routera EC220-G5 trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy, że pobierzesz na urządzenie z systemem Android lub iOS bezpłatną aplikację Tether. Tym samym zyskasz dostęp do wszystkich ustawień sieci.
Udogodnienia dla ISP
Dzięki protokołom TR-069 i TR-098 usługodawca może zdalnie wprowadzić wymaganą we własnej sieci konfigurację.
Rozwiązania Agile od TP-Link: Znaczna redukcja kosztów ponoszonych przez ISP
Agile Config umożliwia usługodawcom dostosowanie domyślnych konfiguracji do swoich wymagań oraz zachowanie wszystkich tych ustawień nawet w sytuacji, gdy użytkownik zresetuje swoje urządzenia.
Agile ACS to z kolei rozwiązanie pozwalające ISP na zdalne zarządzanie zainstalowanymi przez użytkownika końcowego urządzeniami oraz na znaczne obniżenie kosztów operacyjnych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | AC1200 |
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Wymiary | 230,0 x 144,0 x 37,0 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji: 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz, 867 Mb/s w paśmie 5 GHz
|
| Zasilanie | Zewnętrzne zasilanie: 12 V/1,0 A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Kontrola dostępu, zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, TR-069, TR-098, TR-111 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 650 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 310 x 290 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |