Torba na laptopa Prelude 15.6 Top Load 2Z8P4AA
- Wymiary:
40 x 28.5 x 6 cm
- Waga: 0.3
- Pozostałe parametry:
- Pranie ręczne i suszenie na powietrzu
- Wodoszczelność
- Pełna specyfikacja
Torba na laptopa HP Prelude 15,6 (2Z8P4AA)
Podróżuj szybko i lekko
Elegancja, styl i wytrzymałość. Przymocuj to wygodne rozwiązanie do swojej walizki na kółkach i ruszaj w podróż. Chroń swoje urządzenia dzięki wodoodpornemu materiałowi i wyściełanej konstrukcji przeznaczonej na laptopa z ekranem o przekątnej 13,3, 14,2 lub 15,6 cala, a także wiele innych akcesoriów.
Niezwykła lekkość i wygoda
Ultralekkie, wytrzymałe i stylowe rozwiązanie z paskami wyściełanymi materiałem oraz delikatnym akcentem kolorystycznym na
suwaku. Styl i elegancja w jednym.
Ruszaj w drogę bez obaw
Przymocuj z łatwością tę mniejszą torbę do większego bagażu i nie martw się, że przemoknie, zdając się na wodoodporny materiał.
Wszystko w bezpiecznym miejscu
Wsuń bezpiecznie swojego laptopa z ekranem o przekątnej 13, 14 lub 15 cali do zabezpieczonej przegrody, a telefon, słuchawki,
mysz, zasilacz i długopisy umieść w przeznaczonych na nie kieszeniach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 28.5 x 6 cm |
| Waga | 0.3 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) z recyklingu |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Szary |
| Waga | 339 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 340 x 420 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |