TB print tonery
Toner do HP CE505A TH-505AN BK 100% nowy
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet P2035, P2035n, P2035x, 2050, 2055, 2055d, 2055dn, 2055x
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
44,14 zł / szt
54,29 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet P2035, P2035n, P2035x, 2050, 2055, 2055d, 2055dn, 2055x |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2300 |
| Kod oryginału | CE505A |
| Pasuje do | Canon |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 976 kg |
|---|---|
| Wymiary | 350 x 125 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |