Monitor 27 cali MA270UP 4K IPS 5ms/IPS/HDMI/USB
- Model:
MA270UP
- Wysokość z podstawą: 445.1
- Głębokość z podstawą: 220.2
- Pełna specyfikacja
Kolory się nie zgadzają? Podłącz i zobacz prawdziwe barwy
Większość monitorów zewnętrznych odwzorowuje kolory inaczej niż komputery MacBook. Jako najlepsze monitory dopasowujące kolory do wszystkich generacji MacBooków, seria BenQ MA oferuje szeroką gamę kolorów P3 oraz technologię dostrajania kolorów Mac firmy BenQ - sprawiając, że seria MA to najlepszy wybór dla użytkowników MacBooków.
Synchronizacja ze sterowaniem MacBooka
Teraz możesz synchronizować sterowanie między swoim MacBookiem a monitorem za pomocą kilku prostych klawiszy tak samo jak na MacBook Pro czy MacBook Air. Wystarczy nacisnąć przycisk jasności lub głośności, a obydwa ekrany dostosują się jednocześnie.
Kolory Maca w pełnej przejrzystości
Jeśli lubisz wygląd swojego Maca na szklanym wyświetlaczu, poczujesz się tutaj jak w domu. Powłoka Nano Gloss zapewnia krystalicznie czystą głębię z prawdziwie czernią, jasnymi światłami i wyrazistym kontrastem pokazując Twojego Maca dokładnie tak, jak powinien być widziany. Nawet oglądając z boku, obraz pozostaje wyraźny i naturalny, więc każdy kąt patrzenia daje to prawdziwe, macowe wrażenie.
Potężny hub łączy wszystko
To coś więcej niż stylowy monitor zewnętrzny do MacBooka Pro i MacBooka Air to także potężny hub dla całego Twojego ekosystemu Apple na biurku. Wbudowane porty USB-C 90W i 15W* z łatwością ładują Twojego iPada i iPhone'a podczas pracy.
Łatwa regulacja, wygodne oglądanie
Koniec z niewygodną postawą. Najlepsze monitory BenQ do MacBooka Pro i MacBooka Air idą o krok dalej, oferując więcej swobody wyboru kąta i wysokości dla jeszcze wygodniejszego oglądania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Model | MA270UP |
| Wysokość z podstawą | 445.1 |
| Głębokość z podstawą | 220.2 |
| Waga z podstawą | 8.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość (maks.) | 560.1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 115 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 450 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 40 |
| Waga | 5.14 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 367.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 613.8 |
| Głębokość | 83.5 |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 14000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 860 x 520 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |