torby/etui/plecaki
Torba Multi ONE 15-17.3 cala
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu 15-17.3"
- Maksymalne wymiary urządzenia: 420 x 300 x 35 mm
- Wymiary:
435 x 310 x 55 mm
- Waga: 0.56
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
66,75 zł / szt
82,10 zł brutto
Multi ONE 15-17.3"
Amortyzowana torba na notebooki
Twój notebook bezpiecznie dotrze do celu dzięki torbie ONE z klapką. Główna komora jest wyposażona w szczególnie grubą wyściółkę, co oznacza, że Twoje urządzenie jest całkowicie chronione przed uderzeniami i wstrząsami.
Pasek mocujący zapewnia pewne trzymanie urządzenia na miejscu. Dokumenty i akcesoria mobilne, takie jak smartfon, wizytówki, długopisy itp. będą zawsze pod ręką w przedniej kieszeni zapinanej na zamek. Regulowana długość i odpinany pasek na ramię oraz uchwyt sprawiają, że torba jest bardzo wygodna w noszeniu.
Seria ONE to trwałe produkty z przedłużoną pięcioletnią gwarancją - wszystkie wykorzystują materiał PET pochodzący z recyklingu!
- Wyściełana komora na notebooka
- Przednia kieszeń z miejscem do przechowywania akcesoriów mobilnych
- Wysokiej jakości elementy metalowe
- Wyściółka dla dodatkowej ochrony
- Pasek mocujący utrzymuje notebook na miejscu
- Wygodny uchwyt do noszenia i odpinany pasek na ramię
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 435 x 310 x 55 mm |
| Waga | 0.56 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 470 x 360 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |