Pralka EW6SN406WP
- Poziom hałasu: 76
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- Pełna specyfikacja
EW6SN406WP Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600
Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, programem Antyalergicznym, opcją SoftPlus i funkcją Eco TimeManager, pojemność 6 kg.
Zadbaj o codzienne pranie
Kompaktowa pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare dostosowuje czas trwania programu do ilości odzieży, aby zaoszczędzić wodę i energię, a także zapobiec zbyt długiemu praniu.
Odpowiednio dostosowana pielęgnacja w krótszym czasie
System SensiCare dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań. Dzięki temu dłużej zachowują one swój atrakcyjny wygląd.
Pielęgnacja każdego włókna z myślą o bardziej miękkim praniu
Opcja SoftPlus zapewnia wstępne namoczenie i równomierne rozłożenie prania w bębnie. Dzięki temu detergent dociera do każdego włókna, a wyprane rzeczy są bardziej miękkie i dłużej pachną świeżością.
Program Antyalergiczny plus para - dodaj parę, aby zwiększyć skuteczność prania
Program Antyalergiczny plus para pozwala usuwać bakterie z odzieży, łącząc działanie pary wodnej z wysokowydajnym programem prania.
Mniej energii, więcej czasu
Funkcja Eco TimeManager umożliwia dostosowanie długości cyklu prania do potrzeb użytkownika. Pozwala to zaoszczędzić czas i energię przy zachowaniu doskonałych efektów prania.
Doskonała pielęgnacja odzieży przy niewielkich rozmiarach
Zachowaj doskonały wygląd swoich ubrań, wybierając kompaktową pralkę firmy Electrolux. Jej przemyślana konstrukcja pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce i wykorzystać przestrzeń zbyt małą na standardowe urządzenie. I nie musisz przy tym rezygnować z doskonałych efektów prania swoich ulubionych rzeczy.
| Waga | 58000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 480 x 630 x 870 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Poziom hałasu | 76 |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| Klasa głośności | B |
| Programy i opcje prania | Wirowanie |
| Pojemność bębna | 42 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje | System płukania zapobiegający powstawaniu piany |
| Wysokość | 84.3 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 59.5 |
| Głębokość | 41.1 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 6 kg |
| Prędkość wirówki | 900 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |