torby/etui/plecaki
Torba Ascetic 15,6 do notebooka Czarna
- Wymiary:
Rozmiary produktu (bez opakowania): 42.0 x 31.0 x 6.0 cm
- Rodzaj: Torba
- Pasek na ramię: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
47,07 zł / szt
57,90 zł brutto
Torba defender ASCETIC czarna do notebooka 15,6
| Waga | 646 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 420 x 315 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania): 42.0 x 31.0 x 6.0 cm |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |