punkty dostępowe
PowerBeam 5AC PBE-5AC-GEN2
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Zysk anteny: 25
- Pasmo: 5 GHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
359,50 zł / szt
442,19 zł brutto
Wysokowydajny most airMAX ac
Wyposażony w reflektor antenowy z zastrzeżoną technologią airMAX ac, PowerBeam AC jest idealny do zastosowań CPE wymagających maksymalnej wydajności.
| Waga | 4700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 640 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Zysk anteny | 25 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Wymiary | 420 x 420 x 230 mm |
| Waga | 2.22 |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter (w zestawie) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |