torby/etui/plecaki
Torba Ascetic 15,6 do notebooka Czarna
- Wymiary:
Rozmiary produktu (bez opakowania): 42.0 x 31.0 x 6.0 cm
- Rodzaj: Torba
- Pasek na ramię: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
47.07 zł / szt
57.90 zł gross
Torba defender ASCETIC czarna do notebooka 15,6
Technical Specifications
| Brand | Defender |
|---|---|
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania): 42.0 x 31.0 x 6.0 cm |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 646 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 420 x 315 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |