TB print tonery
Toner do HP P2035 A TH-505ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP P2030, P2035, P2050, P2050dn, P2050x, P2055, P2055d, P2055dn, P2055x
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
77,61 zł / szt
95,46 zł brutto
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 115 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP P2030, P2035, P2050, P2050dn, P2050x, P2055, P2055d, P2055dn, P2055x |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2300 |
| Kod oryginału | CE505A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |