TB print tonery
Toner do HP 131A TH-210ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet Pro 200 color M251n, M251nw, M276n, M276nw
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
54,40 zł / szt
66,91 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro 200 color M251n, M251nw, M276n, M276nw |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1600 |
| Kod oryginału | CF210A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 120 x 350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |