Wyciskarka do cytrusów CJS401
- Moc: 40
- Wyświetlacz LCD: Nie
- Rodzaj wyciskarki: Do cytrusów
- Pełna specyfikacja
CJS401 Wyciskarka do cytrusów
CJP401 to wysokiej klasy wyciskarka do cytrusów, z którą w szybki i prosty sposób przygotujesz ulubiony sok.
Łatwa w obsłudze
Klasyczna konstrukcja CJP401 pozwoli na przygotowanie soku nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Wystarczy przekroić owoc na pół, włączyć urządzenie, przyłożyć owoc do stożka wyciskającego i już po chwili cieszyć się świeżym, zdrowym sokiem. W zestawie znajdują się dwa stożki, do małych i większych cytrusów. Gdy mamy chęć na sok z grejpfruta powinniśmy użyć stożka o większym rozmiarze, zaś doskonały do wyciśnięcia soku z cytryny czy małej pomarańczy będzie stożek mniejszy. Urządzenie posiada też filtr nastawny służący do kontrolowania ilości miąższu w soku, dzięki czemu użytkownik ma możliwość dostosowania gęstości przygotowywanego napoju wg własnych upodobań.
Dbaj o swoje zdrowie
Dzięki wyciskarce CJP401 mamy możliwość przygotowania soku pełnego witamin, enzymów i fitosubstancji, a tym samym dostarczenia do organizmu odpowiedniej ilości składników odżywczych, co ważne jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy nasz organizm ma mniejszą odporność na wszechobecne infekcje. Dzbanek na sok o maksymalnej pojemości 1,2 l ze skalą pomiarową pozwoli Ci przygotować taką ilość soku, na jaką masz ochotę. Obrót przemienny stożka wyciskającego zapewni maksymalną wydajność podczas przyrządzania soku.
Uniwersalny design
Nowoczesny projekt wyciskarki CJP401 ze stalowymi i czarnymi akcentami będzie znakomicie prezentował się w każdej nowoczesnej kuchni. Gdy urządzenie nie jest w użyciu, miejsce przeznaczone na przechowywanie kabla pozwoli Ci utrzymać porządek lub schować wyciskarkę do kuchennej szafki. Prosta konstrukcja ułatwi czyszczenie i konserwację wyciskarki. Elementy plastikowe wykonane są z wysokogatunkowego materiału przystosowanego do kontaktu z żywnością, pozbawione są szkodliwego bisfenolu A (BPA), użytkownik ma zatem pewność, że soki z wyciskarki CJS401 będą zawsze świeże, pożywne i zdrowe.
| Waga | 1181 kg |
|---|---|
| Wymiary | 185 x 190 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 40 |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Rodzaj wyciskarki | Do cytrusów |
| Wymiary | 215 x 145 x 233 mm |
| Waga | 0.96 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Dwa stożki o różnych średnicach |
| Pojemność | 1.2 |
| Funkcje | Regulacja grubości sitka (gęstości soku) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |