podstawki/podstawki chłodzące
GXT 278 Notebook Cooling Stand
- Hub USB: Nie
- Regulacja obrotów: Tak
- Liczba wentylatorów: 4
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
97,55 zł / szt
119,99 zł brutto
Podstawka chłodząca do laptopów do gier z oświetlanymi wiatrakami z czterostopniową regulacją prędkości i solidną obudową
- Do wszystkich laptopów do 17.3 cali
- Chłodzi laptopa, zwiększając jego wydajność
- Regulowana wysokość na trzy pozycje, gwarantująca optymalny komfort
- 4 oświetlone na czerwono wiatraki w celu zapewnienia idealnego przepływu powietrza
- Prędkość wiatraka jest regulowana i może nawet być wyłączona
- Zintegrowane miejsce na kabel w celu łatwego transportu
| Waga | 1260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 430 x 305 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Hub USB | Nie |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 305x429x43 mm |
| Akcesoria w zestawie | - Podstawka chłodząca do laptopa |
| Chłodzenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 17,3'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |