głośniki samochodowe
KFC-S1366
- Moc: 260
- Pasmo przenoszenia (min.): 45
- Pasmo przenoszenia (maks.): 22
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
82,00 zł / szt
100,86 zł brutto
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 185 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kenwood |
|---|---|
| Moc | 260 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 |
| Rodzaj | Głośniki |
| Liczba głośników w zestawie | 2 |
| Masa magnesu | 160 |
| Wymiary | - Z maskownicą: 157 x 65.7 x 43.7 mm |
| Waga | 1.013 |
| Pozostałe parametry | Cechy głośnika niskotonowego: |
| Akcesoria w zestawie | - Maskownica x2 |
| Impedancja | 4 |
| Stosunek sygnału do szumu | 89 |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | 2-drożne |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |