telewizory
Telewizor 32 cale HD SLE 3230TCS DVB-T/T2/C/S/S2 Ci+ HEVC
- Model:
SLE 3230TCS
- PVR/DVR: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
430,10 zł / szt
529,02 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Model | SLE 3230TCS |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 433 |
| Głębokość z podstawą | 190 |
| Waga z podstawą | 3.5 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Funkcje | Zegar |
| Obraz | DNR |
| Jasność | 180 |
| Czas reakcji | 8 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 65 |
| Waga | 3.2 |
| Pozostałe parametry | Odtwarza:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Tryb Hotelowy |
| Wysokość | 478 |
| Szerokość | 732 |
| Głębokość | 88 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Mini AV in |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Waga | 7000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 785 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |