podstawki/podstawki chłodzące
Podstawka chłodząca do laptopa 15-17 cali
- Prędkość wentylatora (maks.): 1900
- Hub USB: Nie
- Liczba wentylatorów: 2
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
111,25 zł / szt
136,84 zł brutto
Podstawka chłodząca do laptopa 15-17 cali
- Ochrona - chroni kolana lub powierzchnię roboczą przed ciepłem generowanym przez laptopa
- Funkcja - dwa wentylatory pomagają rozproszyć ciepło laptopa, co poprawia funkcjonalność; wydłuża żywotność laptopa
- Ergonomia - ergonomiczne nachylenie podnosi tył laptopa do wygodniejszej pozycji do pisania
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1900 |
| Hub USB | Nie |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wymiary | 38 x 5,4 x 31,9 cm |
| Waga | 0.95 |
| Chłodzenie | Tak |
| Materiał | Neopren |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16,1'' |
| Kolor | Szary |
| Waga | 445 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 380 x 350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |