tel. przewodowe
Telefon stacjonarny Mescomp MT 512 Maria Grafit
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Funkcja Flash: Tak
- Automatyczna sekretarka: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
63,93 zł / szt
78,63 zł brutto
Aparat telefoniczny Mescomp Maria został zaprojektowany z myślą o osobach starszych, niepełnosprawnych oraz niedowidzących. Stacjonarny telefon przewodowy posiada czytelny, podświetlany na niebiesko wyświetlacz z dużymi cyframi, który ułatwia odczytanie i wybranie numeru przy braku oświetlenia.
| Waga | 761 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 230 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Mesmed |
|---|---|
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Funkcja Flash | Tak |
| Automatyczna sekretarka | Nie |
| Wyświetlacz | Podświetlany |
| Książka telefoniczna | 10 |
| Połączenia przychodzące | 80 |
| Ponowne wybieranie | 20 |
| Tryb głośnomówiący | Tak |
| Wybieranie połączeń | Ponowne wybierane |
| Szybkie wybieranie | 10 |
| Identyfikacja numerów CLIP | Tak |
| Regulacja czasu Flash | 600 ms |
| Wymiary | 158 x 45 x 35 mm |
| Waga | 680 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |