Lampki
Lampka led biurkowa Deneb biała
- Źródło światła: Diody LED
- Maks. moc (na źródło): 3
- Rodzaj: Biurkowa
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
11,13 zł / szt
13,69 zł brutto
Lampka led biurkowa Deneb biała
Nowoczesny model lampki biurkowej LED. Diody LED lampy świecą jasnym białym światłem, zbliżonym do dziennego, którer nie męczy oczu. Dzięki ruchomemu ramieniu można obrócić ja i ustawić pod dowolnym kątem. Specjalny filtr zmiękczający światło zapewnia ochronę dla oczu i zmniejsza uczucie ich zmęczenia. Lampka nie emituje szkodliwego promieniowania UV, a co za tym idzie jest bezpieczna dla skóry i oczu. Lampka jest niezwykle energooszczędna, zasilana z zewnętrznego zasilacza USB.
- 14 wysokiej jakości LED
- Dotykowy włącznik
- 3 poziomy jasności lampki
- Barwa światła: 5500K
- Elastyczne ramię
- Wbudowany filtr ochronny dla oczu
- Moc: 3W
- Kąt padania światła: 120%
- CRI:>80
- Zasilanie: USB 5V/0,5A (zasilacz USB nie jest załączony w opakowaniu)
| Waga | 204 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 100 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Źródło światła | Diody LED |
| Maks. moc (na źródło) | 3 |
| Rodzaj | Biurkowa |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający USB 1m |
| Gwint | brak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |