Kamera C21 360° 64GB 2560p 2K+
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Protokoły sieciowe:
Łączność: WiFi IEEE 802.1 1 / b / g / n 2.4GHz
- Standardy: 802.11n
- Pełna specyfikacja
Kamera Home Security 360° 2560P
- 360° Pole widzenia w 2.5K HD
- Wykrywanie ludzi i dwukierunkowa rozmowa
- Soczewka przysłony F2.0
- Chmura i pamięć lokalna
- Widzenie nocne w świetle gwiazd
- Terminowe nagrywanie włamań
- Technologia kodowania H.265
- Wykrywanie nieprawidłowego dźwięku, aktywny alarm
- Wiele metod instalacji
- Kontrola aplikacji Imilab w domu
Krystalicznie czysty obraz 2,5K
Popraw jakość swojego materiału filmowego dzięki IMILAB C21. Zobacz swoją transmisję na żywo w super ostrej jakości obrazu 2,5K (2560×1440).
Dobre widzenie w nocy
Dzięki obiektywowi o ultradużej przysłonie F2.0, C21 może tworzyć wyraźny, ostry materiał nawet w warunkach słabego oświetlenia.
Wykrywanie i śledzenie ludzi
C21 zawiera zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji w małej obudowie. Automatycznie rozpoznaje ruchy wszystkich osób w swojej strefie zasięgu i generuje znacznie mniej fałszywych alarmów niż inne systemy przechwytywania.
Nie przegap ani chwili
Wystarczy włączyć aplikację Imilab Home, aby zanurzyć się w wysokiej rozdzielczości wideo w czasie rzeczywistym ze swoich kamer.
360° auto śledzenie
Obracaj lub przechylaj obiektyw, aby uzyskać wyraźny widok 360° całego pomieszczenia.
Dwukierunkowa komunikacja
Tylko jedno proste dotknięcie. Gdy jesteś poza domem i chcesz porozmawiać z bliskimi lub ze zwierzętami, nasza kamera oferuje dwukierunkowe dzwonienie wystarczy nacisnąć przycisk w aplikacji imilab-home.
Wykrywanie dźwięku
Gdy pojawi się dziwny dźwięk, taki jak uderzenie, stłuczenie lub płacz dziecka, kamera wykryje go i wyśle do telefonu komórkowego, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku.
Wsparcie inteligentnego asystenta
C21 został zaprojektowany do bezproblemowej współpracy z linią inteligentnych produktów Amazon Alexa. Teraz możesz używać swojego głosu do monitorowania pokoju dziecka lub pokoju dziecięcego. Słyszałeś kiedyś dziwny dźwięk i noc? Teraz możesz z niezwykłą dokładnością określić, skąd pochodzi tajemniczy dźwięk.
Bezpłatna aplikacja Imilab Home
Otrzymuj i reaguj na inteligentne alerty, natychmiast i łatwo dzięki aplikacji Imilab Home.
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 100 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Imilab |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Protokoły sieciowe | Łączność: WiFi IEEE 802.1 1 / b / g / n 2.4GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Złącza | microSD |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Kąt widzenia poziomy | 105 |
| Kąt widzenia pionowy | 360 |
| Wymiary | 108 x 76 x 76 mm |
| Waga | 249 |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy |
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |