Tablica magnetyczna 20 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
65696
- Pełna specyfikacja
Tablica magnetyczna 20 cm
Super magnetyczny znikopis 20 cm. Jest to super zabawka dla dzieci, które lubią rysować. Aby zlikwidować obrazek należy jedynie przesunąć suwak, znajdujący się poniżej tablicy, przez całą jej długość. Zabawka ma wygodny uchwyt do przenoszenia i specjalny długopis do rysowania. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 lat.
| Waga | 272 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 30 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 65696 |
| Obszar | Plastyczne |
| Rodzaj | Znikopisy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28 x 2.5 x 22 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |