Okap CIAK 2.0 GR/A/90
- Poziom hałasu: 55
- Wydajność (maks.): 225
- Tryb intensywny: Nie
- Pełna specyfikacja
CIAK 2.0 GR/A/90
Okap teleskopowy Ciak nada oryginalny charakter każdej kuchni. To unikalny w formie produkt, który łączy w sobie zachwycającą estetykę i wysokie parametry działania. Model doskonale prezentuje się w kuchni urządzonej w stylu nowoczesnym. Wykonany jest ze stali lakierowanej w kolorze srebrnym. Po zamontowaniu całkowicie chowa się w szafce, dzięki czemu jest niezauważalny. Podczas pracy wysuwany jest przedni szklany panel, który wychwytuje wszelkie opary. Pochłaniacz wyposażony jest w oświetlenie halogenowe, które eksponuje przyrządzone potrawy. Co więcej, posiada sterowanie suwakowe, dzięki któremu w łatwy sposób można zmienić zakres prędkości pracy. Urządzenie posiada filtr aluminiowy, wielokrotnego użytku - możesz go myć zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Dzięki swoim praktycznym funkcją model Ciak zapewnia wyjątkowy komfort pracy i niepowtarzalną radość z gotowania.
Total Integration
Trend "Total Look" staje się coraz bardziej popularny w nowoczesnych kuchniach. Gwarantuje on jednolity, spójny i linearny design - urządzenia z funkcją Total Integration harmonijnie integrują się z zabudową kuchenną, staje się niemal niewidoczne.
Łatwa konserwacja
Utrzymanie okapu w czystości zapewnia nie tylko maksymalną higienę produktu. Modele Elica zostały zaprojektowane z wykorzystaniem materiałów i wykończeń umożliwiających natychmiastową konserwację. Wszystkie elementy, takie jak filtry tłuszczu i zapachów, są łatwo dostępne i wyjmowane, dzięki czemu można je umyć lub szybko wymienić.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Elica |
|---|---|
| Poziom hałasu | 55 |
| Wydajność (maks.) | 225 |
| Tryb intensywny | Nie |
| Wydajność (min.) | 130 |
| Pozostałe parametry | Maksymalna głębokość: 33 cm |
| Wysokość | 23.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 86.4 |
| Głębokość | 28 |
| Sterowanie | suwak |
| Oświetlenie | halogenowe |
| Liczba prędkości | 3 |
| Pilot | Nie |
| Timer | Nie |
| Oznaczenia | |
| Budowa | do zabudowy |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Waga | 10800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 360 x 930 x 260 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |