Szuflada kasowa Max Cash Drawer
- Złącza: RJ-12
- Wymiary:
430 x 457 x 88 mm
- Waga: 5.8
- Pełna specyfikacja
SUNMI MAX Cash Drawer
Zmaksymalizuj swój potencjał.
Otwórz szufladę bezpośrednio za pomocą spustu szuflady na gotówkę.
Włączone USB i Bluetooth. Szufladę kasową możesz otworzyć nawet bez dedykowanego terminala POS.
MAX pojemność, inteligentniejsza obsługa gotówki.
Przednia kieszeń na media szuflady na gotówkę, 5 tac na banknoty, 4 stałe i 6 wyjmowanych tac na monety, dzięki czemu szuflada jest kompatybilna z ponad 20 walutami.
MAX trwałość, bardziej stabilna.
Zastosowany wytrzymały i nierdzewny polimer ABS, kształt trapezowy i wewnętrzne plastry miodu, szuflada Max Cash wytrzymuje 10 kg.
MAX doświadczenie, minimalna uciążliwość.
Tylna szuflada na kable pozwala zachować porządek na blacie. Ukryte szyny i wytrzymałe rolki umożliwiają płynne i ciche otwieranie i zamykanie szuflady.
Obsługiwanych ponad 1 000 000 operacji.
MAX bezpieczeństwo z wieloma zabezpieczeniami.
Wyposażony w 3-pozycyjny zamek. Szuflada może pracować w szerokim zakresie napięć, co pozwala uniknąć ryzyka uszkodzenia szuflady na skutek niedopasowania napięcia.
Dostosuj przypomnienia za pomocą interfejsów API.
Można go zintegrować z aplikacjami POS, aby informować o statusie otwarcia/zamknięcia szuflady w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, co dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo gotówki.
| Waga | 5800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 480 x 530 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Złącza | RJ-12 |
| Wymiary | 430 x 457 x 88 mm |
| Waga | 5.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | DC9V-24V, 1A |
| Akcesoria w zestawie | Kabel RJ12, 6P4C, 0,8 m |
| Materiał | ABS |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |