wagi łazienkowe
Waga łazienkowa SUNSHINE EBS006
- Obciążenie (maks.): 180
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Dokładność pomiaru: 0.1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
15,89 zł / szt
19,54 zł brutto
Waga łazienkowa SUNSHINE
Ultra cienka waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Stylowe wzornictwo, duży wyświetlacz, łatwe użytkowanie.
| Waga | 1160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 310 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 180 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Dokładność pomiaru | 0.1 |
| Pomiar | Masa ciała |
| Jednostki miar | st. |
| Wymiary | 300 x 300 mm |
| Waga | 1.695 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |