szczoteczki elektryczne
Szczoteczka Elektryczna Pro White
- Moc: 2.5
- Czujnik nacisku: Tak
- System: Oscylacyjny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
145,13 zł / szt
178,51 zł brutto
- Przypomnienie o pominiętej okolicy
- Monitorowanie stanu jamy ustnej
- Czyszczenie z wykorzystaniem inteligentnej oscylacji
- Dwie główki szczoteczki do zębów wytwarzające niski poziom wibracji i niezawierające miedzi
- Funkcja przypominania o nadmiernym nacisku
- 180-dniowa żywotność baterii
Specyfikacja techniczna
| Producent | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 2.5 |
| Czujnik nacisku | Tak |
| System | Oscylacyjny |
| Wymiary | 251.4 × 27.7 × 28.8 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Timer | Tak |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 37 x 130 x 225 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |