pomoce szkolne
Tuba do nauki tabliczki mnożenia
- Nr katalogowy:
QU-2561
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
48,00 zł / szt
59,04 zł brutto
Quercetti tuba Pitagorasa do nauki tabliczki mnożenia
To edukacyjna zabawka, która poprzez zabawę uczy dzieci tabliczki mnożenia i dzielenia. Wystarczy przekręcić dwa kolorowe pokrętła, a wyniki będą wyświetlane w oknie wzdłuż tuby.
Zabawka została wyprodukowana we Włoszech.
| Waga | 245 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 50 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | QU-2561 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Liczenie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21.4 x 14.1 x 4.8 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |