Monitor 15.6 ThinkVision M15 WLED LCD 62CAUAT1WL
- Model:
M15
- Kontrast statyczny: 1 000:1
- Certyfikaty: CB
- Pełna specyfikacja
ThinkVision M15 15.6" FHD Mobile Monitor
Spraw, aby produktywność była przenośna dzięki ThinkVision M15. Ten lekki i smukły 15,6-calowy monitor mobilny o rozdzielczości FHD waży zaledwie 860 g, a jego głowa mierzy zaledwie 6 mm grubości, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielu zastosowań. - wielozadaniowość na ekranie, jak arkusze kalkulacyjne w poczekalni na lotnisku lub dzielenie się prezentacją z potencjalnym klientem w restauracji; Monitor wyposażony w dwa identyczne porty USB typu C zapewnia użytkownikom niezbędną funkcję Power Pass Through. Oznacza to, że mogą zasilać zarówno monitor, jak i laptop za pomocą jednego zasilacza podłączonego do jednego portu za pomocą kabla USB typu C podłączonego do komputera z drugiego portu. Mogą też po prostu zasilać M15 z laptopa za pomocą tylko jednego połączenia USB typu C. Mając na uwadze bezpieczeństwo ThinkVision, monitor mobilny M15 jest również wyposażony w certyfikowaną przez TÜV Rheinland technologię Low Blue Light, która chroni użytkowników przed zmęczeniem oczu spowodowanym pewnymi częstotliwościami niebieskiego światła. Po prostu włącz go jednym naciśnięciem przycisku.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Model | M15 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | CB |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 14 |
| Pobór mocy | 5.16 |
| Waga | 860 |
| Plamka matrycy | 0.17925 |
| Informacje o gwarancji | Charakterystyka:
Parametry środowiska
|
| Wysokość | 23.55 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 36 |
| Głębokość | 1.63 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Technologia podświetlania | Lampy CCFL |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | C |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2218 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 280 x 405 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |