szafy serwerowe
Szafa Easy Rack ER6202FP1 600mm/42U/1000mm FLATPACK
- Rodzaj: Szafka stojąca
- Wysokość: 42U
- Obciążenie (maks.): 1199.75
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 390,39 zł / szt
4 170,18 zł brutto
ER6202FP1 Szafa Easy Rack FLATPACK 600mm/42U/1000mm, z dachem, panelem bocznym, kółkami, nóżkami i 4 wspornikami, bez podłogi, czarna
Specyfikacja techniczna
| Producent | APC |
|---|---|
| Rodzaj | Szafka stojąca |
| Wysokość | 42U |
| Obciążenie (maks.) | 1199.75 |
| Wymiary | 1991 x 600 x 1000 mm |
| Waga | 109 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Szerokość | 600 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 136000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2100 x 440 x 970 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |