kosmetyki
Walizka Make-up ciemny róż
- Nr katalogowy:
19113
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Makijaż
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
149,99 zł / szt
184,49 zł brutto
Walizka Make-up
Walizka wyłożona warstwą odwracalnych cekinów i wykończona stylową i nowocześnieczoną tweedową tkaniną z ekologicznym uchwytem, złotymi wykończeniami i paskiem na ramię w stylu chanel. Bogaty zestaw makijażu wewnętrznego pozwoli na godziny wypoczynku i piękna. W walizce znajdują się kosmetyki i lusterko. Posiada regulowany pasek na ramię i uchwyt. Wewnątrz: znajduje się taca do makijażu z wieloma fantastycznymi cieniami do powiek, phard, błyszczykiem i aplikatorami, a także produkty do stylizacji paznokci.
| Waga | 909 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 280 x 310 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19113 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Makijaż |
| Waga | 0.9 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 19,4 x 9,3 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tkanina, Cekiny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |