pendrive
Pendrive JumpDrive V400 32GB USB3.0 100MB/s
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
26,35 zł / szt
32,41 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lexar |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 8 x 46,65 x 18,4 mm |
| Waga | 3.6 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 90 x 125 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |