Switch UniFi 5x1GbE Desk USW-FLEX-MINI
- Bezpieczeństwo:
Ochrona ESD / EMP: 16 kV powietrze, 12 kV styk
- Pobór mocy: 2.5
- Wymiary:
107,16 x 70,15 x 21,17 mm
- Pełna specyfikacja
Switch UBIQUITI UniFi USW-FLEX-MINI
5-portowy zarządzalny przełącznik Gigabit Ethernet zasilany przez 802.3af / at PoE lub zasilacz 5V, 1A USB-C.
Buduj i rozszerzaj swoją sieć za pomocą przełącznika UniFi, części systemu Ubiquiti Networks UniFi Enterprise. Przełącznik UniFi, model USW-Flex-Mini, to inteligentny zarządzany przełącznik Gigabit. Oferuje 5 portów Ethernet RJ45, zapewniając 1 gigabitowe łącza do twoich urządzeń. Zasil USW-Flex-Mini za pomocą dołączonego zasilacza USB Type-C lub z portem 1 802.3af PoE Ethernet.
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 110 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ochrona ESD / EMP: 16 kV powietrze, 12 kV styk |
| Pobór mocy | 2.5 |
| Wymiary | 107,16 x 70,15 x 21,17 mm |
| Waga | 150 |
| Pozostałe parametry | Interfejs PoE In: 802.3af / at PoE (piny 1, 2+; 3, 6-) |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | USB typu C, 5V |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz 5 V, 1 A |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Typ obudowy | Slim |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |