chodziki/jeździki
Pchacz 3w1 - Konik
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
1163993NN
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
129,90 zł / szt
159,78 zł brutto
B-KIDS 3993NN PCHACZ 3 W 1 KONIK
To muzyczne centrum zabawy w jednej chwili może zamienić się w chodzik, muzyczny stół lub centrum do zabawy dla dziecka siedzącego lub leżącego na brzuszku.
Klawiatura posiada dwa tryby:
- Klawisze wygrywają 5 wesołych melodii
- Klawisze wydają pojedyncze dźwięki
Podczas zabawy migają 3 kolorowe światełka LED. Przyciski o różnych kształtach wydają wesołe dźwięki np: perkusji, bębenka, grzechoczących koralików, galopującego konika. Mnóstwo pomysłów na zabawę stymulującą rozwój dziecka.
Zabawka posiada 2 tryby głośności.
| Waga | 2832 kg |
|---|---|
| Wymiary | 170 x 470 x 410 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | B-kids |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 1163993NN |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pchacz |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 49,5 x 44,5 x 22 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |