słuchawki
Słuchawki przewodowe, douszne, BASIC 616
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
9,01 zł / szt
11,08 zł brutto
Słuchawki Defender BASIC 616 douszne czarno-niebieskie
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 75 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Czułość | 105 |
| Waga | 0.04 |
| Pozostałe parametry | Średnica membrany - 10 mm |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 1.1 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |