Suszarka NDP4 H7A2TCBEX-S
- Pompa ciepła: Tak
- WiFi: Tak
- Pojemność bębna: 99
- Pełna specyfikacja
Suszarka NDP4 H7A2TCBEX-S
H-DRY 500
H-DRY 500 to najbardziej niezawodna i wydajna suszarka, która dzięki nowemu programowi Auto Care doskonale i efektywnie suszy każdy rodzaj odzieży, jednocześnie dbając o włókna.
Maksymalna ochrona delikatnych tkanin
Suszarki Hoovera gwarantują najlepsze rezultaty i najwyższą ochronę delikatnych tkanin. Dlatego też nasze specjalne programy przeznczone do suszenia wełny czy jedwabiu otrzymały certyfikat Woolmark.
Zalety połączenia WI-FI
Zwiększ wydajność suszenia dzięki nowej aplikacji hOn i uzyskaj dostęp do świata ekskluzywnych, dodatkowych treści: Sprawdź zdalnie stan swojej suszarki i otrzymuj powiadomienie o zakończeniu cyklu, aby nigdy nie zapomnieć wyjąć prania. Uzyskaj ponad 40 dodatkowych cykli, aby zadbać o określoną odzież lub materiał. Otrzymuj zaplanowane aktualizacje i przypomnienia dotyczące konserwacji, aby zachować niezawodność suszarki. Uzyskaj dane dotyczące zużycia w czasie rzeczywistym podczas cykli suszenia i śledź swoje nawyki użytkowania, aby poprawić wydajność.
Skanowanie metek i wirtualna szafa
Zapomnij o metkach! Ekskluzywna funkcja Scan to Care, dostępna za pośrednictwem aplikacji hOn, pozwala stworzyć wirtualną garderobę. Po prostu zrób zdjęcie swojej odzieży, a aplikacja zbierze i zapisze wszystkie instrukcje dotyczące prania, sugerując określony program i sposób pielęgnacji.
| Waga | 40000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 525 x 650 x 890 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hoover |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| WiFi | Tak |
| Pojemność bębna | 99 |
| Programy i opcje suszenia | Wełna, Bawełna/EcoBawełna |
| Ilość programów suszenia | 16 |
| Waga | 38.3 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 |
| Szerokość | 59.6 |
| Głębokość | 47.7 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Załadunek suszarki | 7 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny, Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |