gry
Carotina ABC - 123
- Nr katalogowy:
304-PL61112
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
31,00 zł / szt
38,13 zł brutto
Carotina - ABC
Opakowanie zawiera 2 plansze, 49 kart oraz 49 literek, dzięki którym dzieci poznają pierwsze cyfry i słowa. Naukę umilają barwne ilustracje.
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 190 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-PL61112 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Edukacyjne |
| Marka | Carotina |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Bez ograniczeń |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18.5 x 6 x 25.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Wersja językowa | Polska |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |