Przełącznik DXS-3410-32SY/E 10G Layer 3 Stackable
- Liczba portów PoE+: Brak
- Liczba portów QSFP+: Brak
- Rozmiar ramki Jumbo: 10
- Pełna specyfikacja
Seria DXS-3410 to rodzina wieżowych przełączników zarządzalnych 10G warstwy 3, zaprojektowanych z myślą o łączeniu użytkowników końcowych w bezpiecznej sieci dostępowej Enterprise lub Metro Ethernet. Przełączniki te obsługują zarówno multiemisję, jak i zwiększone bezpieczeństwo, co czyni je idealnym wielogigabitowym rozwiązaniem warstwy dostępu. Seria DXS-3410 jest wyposażona w opcje połączeń sieciowych Multi-Gigabit Ethernet i SFP+, a obejmuje modele wyposażone w możliwości połączeń sieciowych Multi-Gigabit Ethernet i SFP28.
Każdy model jest wyposażony w porty światłowodowe 10G i cztery porty 10/25G SFP28, aby zapewnić wszechstronność i szybkość. Seria ta jest również wyposażona w port USB 2.0, umożliwiający użytkownikom uruchamianie obrazów i przesyłanie plików konfiguracyjnych bezpośrednio, a także wygodne zapisywanie plików syslog na urządzeniu pamięci masowej USB 2.0.
| Waga | 5037 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 570 x 395 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | D-Link |
|---|---|
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 |
| Prędkość przekazywania | 565.44 |
| VLAN |
|
| QoS | 802.1p
Policy Map
|
| Funkcje L3 | IPv4 ARP Entries: 16128
IPv6 ND Entries: 7680
IP Interface
Gratuitous ARP |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 4 |
| Liczba portów SFP+ | 28 |
| Liczba portów SFP28 | 1 |
| Liczba portów PoE++ | 1 |
| Liczba portów QSFP28 | 1 |
| Pobór mocy | 104 |
| Wymiary | 441 x 250 x 44 mm |
| Waga | 3.8 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 32000 |
| Bufor pamięci | 4 |
| Przepustowość | 760 |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 434.433 |
| Maksymalna ilość urządzeń w stosie | 9 |
| Liczba grup VLAN | 4000 |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Port konsoli | Tak |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |