Suszarka DV80CGC2B0
- Pompa ciepła: Tak
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Programy i opcje suszenia: Ręczniki
- Pełna specyfikacja
Suszarka DV80CGC2B0
Klasa efektywności energetycznej A+++
Niskie zużycie energii elektrycznej dzięki technologii Pompy ciepła
Płać mniejsze rachunki za prąd i chroń środowisko, zużywając mniej prądu. Technologia pompy ciepła zapewnia energooszczędny, ekonomiczny i delikatny dla tkanin proces suszenia ubrań. Zastosowanie czynnika chłodzącego zamiast elektryczności do podgrzania powietrza pozwoliło osiągnąć najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++.
Usuwanie bakterii i alergenów
Program Higiena
Dbaj o higieniczną czystość ubrań. Pozbądź się bakterii, roztoczy i alergenów z odzieży oraz inny przedmiotów, takich jak pluszowe zabawki, poduszki lub koce. Program Higiena dezynfekuje zarówno suchy jak i mokry wsad, zachowując pełną skuteczność suszenia. Podgrzane powietrze eliminuje aż do 99% zarazków podczas procesu suszenia.
| Waga | 51000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 680 x 650 x 885 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Pompa ciepła | Tak |
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Programy i opcje suszenia | Ręczniki |
| Waga | 48 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Funkcje |
|
| Wysokość | 85 |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 60 |
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Kierunek otwierania | prawo |
| Załadunek suszarki | 8 kg |
| Typ | Suszarka do ubrań |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |