zabawki militarne
Strzelba myśliwska dubeltówka Gonher
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
155111/0
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 29 w magazynie
108,97 zł / szt
134,03 zł brutto
GONHER 111/0 STRZELBA MYŚLIWSKA DUBELTÓWKA
Strzelba myśliwska z plastikową lufą.
| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 185 x 700 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pulio |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 155111/0 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Strzelby |
| Wymiary | 84 x 13,5 cm |
| Akcesoria w zestawie | 3 x nabój |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |