zabawki militarne
Strzelba myśliwska dubeltówka Gonher
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
155111/0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 29 in stock
108.97 zł / szt
134.03 zł gross
GONHER 111/0 STRZELBA MYŚLIWSKA DUBELTÓWKA
Strzelba myśliwska z plastikową lufą.
| Weight | 850 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 185 x 700 cm |
Technical Specifications
| Brand | Pulio |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 155111/0 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Strzelby |
| Wymiary | 84 x 13,5 cm |
| Akcesoria w zestawie | 3 x nabój |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |