uchwyty
Uchwyt ścienny LCD/LED VESA, 37-70', max. 50kg
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 37
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
64,82 zł / szt
79,73 zł brutto
| Waga | 2720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 160 x 675 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 |
| Obciążenie (maks.) | 50 |
| Regulacja w pionie | 10 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 653 x 425 x 56 mm |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |