pojazdy
Strażak Sam Quad Mercury z figurką
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
109257657038
- Rodzaj: Strażackie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
31,92 zł / szt
39,26 zł brutto
Quad ze skrzynią i wieloma akcesoriami, w zestawie figurka Sama.
| Waga | 216 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 160 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 109257657038 |
| Rodzaj | Strażackie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 16 x 12 x 11 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |