lokówki
Falownica do włosów HT65
- Szczotka obrotowa: Nie
- Funkcja pary: Nie
- Regulacja temperatury: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
116,68 zł / szt
143,52 zł brutto
HT 65 Falownica do włosów
- Ochrona włosów dzięki powłoce ceramiczno-keratynowej
- Zasilanie sieciowe z kablem sieciowym
- Uchwyt do zawieszenia dla łatwego przechowywania
Cztery różne stylizacje z jednym urządzeniem
Stylowe fale: Za pomocą falownicy HT 65 4 w 1 firmy Beurer można w mgnieniu oka osiągnąć efekt Beach Waves, naturalnych fal, Mermaid Waves lub fal wodnych. W celu ochrony włosów falownica jest wyposażona w powłokę ceramiczno-keratynową.
- Ochrona włosów dzięki powłoce ceramiczno-keratynowej
- Zasilanie sieciowe z kablem sieciowym
- Uchwyt do zawieszenia dla łatwego przechowywania
- Wygodne użytkowanie bez skręcania kabla dzięki przegubowi obrotowemu 360°
- Natychmiastowa gotowość do użycia dzięki szybkiemu nagrzewaniu
- 4 ustawienia temperatury
| Waga | 830 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 90 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Szczotka obrotowa | Nie |
| Funkcja pary | Nie |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Temperatura (min.) | 160 |
| Temperatura (maks.) | 210 |
| Jonizacja | Nie |
| Powłoka | Ceramiczno-keratynowa |
| Wymiary | 39 x 6.7 x 9.2 cm |
| Waga | 0.6614 |
| Funkcje specjalne |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowe złoto |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |